Pomoc

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Z Cossmeo może korzystać bezpłatnie każdy zarejestrowany użytkownik serwisu.

Rejestracja w serwisie to jedyna możliwość utworzenia w nim swojego profilu, dzięki któremu wiesz, które materiały video już zostały przez Ciebie obejrzane, które przerwałeś i chcesz dokończyć. Na Twoim profilu zostanie również zapisany dostęp do wykupionych szkoleń i kursów.

Po dokonaniu rejestracji w serwisie bezpłatnie można oglądać wszystkie programy z wyjątkiem materiałów ściśle profesjonalnych, które są dostępne w płatnym pakiecie Cossmeo PREMIUM.

W każdej chwili możesz zrezygnować z pakietu Cossmeo PREMIUM. Możesz to zrobić w swoim profilu minumum 7 dni przed zakończeniem obecnego okresu rozliczeniowego.

Twoje dane są wykorzystywane zgodnie z przepisami RODO przez firmę Beauty In Sp. z o.o. Press Sp.k. wydawcę serwisu Cossmeo. Masz prawo do wglądu i wprowadzania zmian w swoich danych. Możesz nimi również zarządzać w swoim profilu użytkownika.

Jeśli masz problem z używaniem serwisu, skontaktuj się z nami, wysyłając mail na adres: kontakt@cossmeo.pl. Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko będzie to możliwe.

Hasło do Cossmeo możesz zresetować w swoim profilu użytkownika.

Cossmeo to serwis streamingowy (video) dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników, który umożliwia oglądanie specjalistycznych, eksperckich programów poświęconych obszarowi beauty przy użyciu urządzenia połączonego z internetem.

Programy Cossmeo można oglądać na urządzenia z systemem iOS, Android lub Windows, wyłącznie przy dostępie do internetu i po zalogowaniu na swoim profilu użytkownika.

Cossmeo posiada wyszukiwarkę, która przeszukuje wszystkie zasoby serwisu. Jeśli szukasz materiałów na określony temat, wpisz odpowiednią frazę w okno wyszukiwarki. W wynikach znajdziesz programy, w których są poruszone interesujące Cię tematy.

Nowe programy Cossmeo są publikowane według planu zwanego ramówką, czyli w stałe dni i o stałych porach. Informacje na ten temat znajdziesz w opisach poszczególnych tytułów. Potem każdy materiał możesz oglądać, kiedy chcesz.

Cossmeo PREMIUM to pakiet treści przeznaczonych dla profesjonalistów branży beauty – pracowników oraz właścicieli salonów i gabinetów. Każdy może przetestować pakiet za darmo przez 30 dni. Potem dostęp do Cossmeo PREMIUM jest płatny w cyklach miesięcznych. Informacje o aktualnych cenach znajdziesz tutaj

W tym samym momencie z jednego konta użytkownika może korzystać tylko jedna zalogowana osoba.

Twoje konto jest chronione hasłem, zawiera Twoje dane, dlatego powinien korzystać z niego tylko jeden użytkownik – czyli Ty. Wówczas wiesz doskonale, które programy już zostały przez Ciebie obejrzane, a te które przerwałeś, automatycznie wznowią się w odpowiednim momencie. Pamiętaj, że utworzenie konta na Cossmeo jest bezpłatne.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami